Pulpet Skaraborgs möbelindustri Tibro

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PULPET / DISK, Skaraborgs möbelindustri Tibro, omkring 1900-talets mitt, 1 låda, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), brickmärkt, höjd ca 90, 110x105 cm

Citesintyg inom EU medföljer

Slitage, repor, fläckar, fanéravslag

722661

2020-01-21