Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): ´´Ultra-Surrealistic Corpuscular Galutska´´, signerad Dali, 28/175, samt stämpelmärkt, färglitografi, plåttmått ca 52x41 cm

722667

2020-01-18