Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): ´´Ultra-Surrealistic Corpuscular Galutska´´, signerad Dali, 28/175, samt stämpelmärkt, färglitografi, plåttmått ca 52x41 cm
722667
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här