Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 2 st, 1960/70-tal, palisander, skivor i glas, möjligen Illum Wikkelsö, höjd 47 resp 50, diameter 105, 87x104 cm
Smärre nagg, bruksslitage
722668
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här