Soffbord 2 st

Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st
Soffbord 2 st

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 2 st, 1960/70-tal, palisander, skivor i glas, möjligen Illum Wikkelsö, höjd 47 resp 50, diameter 105, 87x104 cm

Smärre nagg, bruksslitage

722668

2020-01-16