Harald Lindberg oljemålning

Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning
Harald Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HARALD LINDBERG (1901-1976): Vinterlandskap, signerad och daterad Harald Lindberg 1970, olja på pannå, ca 54x45 cm

722669

2020-01-18