Barskåp Tibro 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, AJFA, Tibro, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), svärtade ben, luckor med grönt glas, invändig belysning, höjd ca 126, 102x41 cm
Citesintyg inom EU medföljer
Slitage, mindre repor, märken, ben något snett
722677
2020-01-21