Barskåp Tibro 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, AJFA, Tibro, fanér i Rio Palisander (Dalbergia Nigra), svärtade ben, luckor med grönt glas, invändig belysning, höjd ca 126, 102x41 cm

Citesintyg inom EU medföljer

Slitage, mindre repor, märken, ben något snett

722677

2020-01-21