Stor bordsplateau Frankrike

Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike
Stor bordsplateau Frankrike

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOR BORDSPLATEAU med spegelglas, 1800-tal, Frankrike, empire, dekor av vinrankor med druvklasar, tassfötter, diameter ca 45 cm

Spegelglas med smärre repor

722680

2020-01-16