Wiking Swensson oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
WIKING SVENSSON (1915-1979): Komposition, signerad á tergo, olja på duk, 22,5x24 cm
Kuntoraportti
722681
Päivämäärä:
2020-01-18