Gert Markus seriegrafi

Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi
Gert Markus seriegrafi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GERT MARCUS (1914-2008): Komposition, färgserigrafi, signerade och numrerade 3/20, bladmått ca 119x83 cm.

Oramad

722686

2020-01-16