C H Wetterwik

C H Wetterwik
C H Wetterwik
C H Wetterwik
C H Wetterwik
C H Wetterwik
C H Wetterwik

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

CARL HERMAN WETTERWIK (1910-1949): Stadsbild, signerad och daterad CH Wetterwik-35, olja på pannå, ca 47x39 cm, á tergo med målning

722692

2020-01-18