Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
CARL HERMAN WETTERWIK (1910-1949): Stadsbild, signerad och daterad CH Wetterwik-35, olja på pannå, ca 47x39 cm, á tergo med målning
722692
2020-01-18