Gusten Widebäck oljemålning

Gusten Widebäck oljemålning
Gusten Widebäck oljemålning
Gusten Widebäck oljemålning
Gusten Widebäck oljemålning
Gusten Widebäck oljemålning
Gusten Widebäck oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTEN WIDERBÄCK (1879-1970):Landskap, signerad C Widerbäck, olja på pannå, 24x29 cm

722693

2020-01-18