Birger Lindberg

Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg
Birger Lindberg

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

BIRGER LINDBERG (1901-1991): "Fiskare med nät", signerad a tergo, olja på pannå, ca 38x46 cm

722699

2020-01-16