Bägare ströare mm silver

Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver
Bägare ströare mm silver

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BÄGARE, STRÖARE, PUNSCHKOPPAR och SALTKAR, 1900-tal, silver, Sverige samt svenska importstämplar, höjd ca cm, total vikt ca 1155 g

Gravyrer, slitage

722705

2020-01-18