Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

5 600 SEK

6 000 SEK

LJUSKRONA, 1900-talet första hälft sk Maria Theresia-modell, 12-armad, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, diameter ca 88, total höjd 124 cm

Nagg och dekordelar saknas, tidigare elektrifierade ljuspipor, en ljuspipa avvikande

722707

2020-01-17