Erik Osslund

Erik Osslund
Erik Osslund
Erik Osslund
Erik Osslund

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OSSLUND (född 1913): Fjällandskap, signerad Erik Osslund, olja på duk, 81x116

722717

2020-01-16