Koffertar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOFFERTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, varav den ena skyltmärkt Made in England, höjd ca 40 resp 55, 91x52 resp. 90x50 cm, nycklar saknas
Slitage och sakdor, bärläder saknas på den ena
722718
2020-01-17