Koffertar

Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar
Koffertar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOFFERTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, varav den ena skyltmärkt Made in England, höjd ca 40 resp 55, 91x52 resp. 90x50 cm, nycklar saknas

Slitage och sakdor, bärläder saknas på den ena

722718

2020-01-17