Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-tal, Frankrike, empire, förgylld brons, djup ca 21, höjd ca 24 cm

Baksidor med delvis senare skruvar

722725

2020-01-16