Oskar Person oljemålning
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
OSKAR PERSON (1912-1980): Fabriksområde, Uppsala, signerad, olja på pannå, ca 37x45 cm
Kuntoraportti
722728
Päivämäärä:
2020-01-18