Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967) skulptur i patinerad brons, i form av tjur, signerad och daterad 2020, höjd ca. 14, längd ca 18 cm.
722730
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här