Andreas Wargenbrant, tjur

Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur
Andreas Wargenbrant, tjur

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967) skulptur i patinerad brons, i form av tjur, signerad och daterad 2020, höjd ca. 14, längd ca 18 cm.

722730

2020-01-15