Duchoiselle skulptur

Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur
Duchoiselle skulptur

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DUCHOISELLE (1800-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm

722736

2020-01-16