Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DUCHOISELLE (1800-tal): Kvinnor i förkovran, patinerad brons, signerad i godset Duchoiselle, höjd ca 28, 28x15 cm
722736
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här