Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RUNE PERSSON (1914-1990): Stilleben, signerad Rune Persson, olja på pannå, ca 63x50 cm
722738
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här