Harald Markson

Harald Markson
Harald Markson
Harald Markson
Harald Markson
Harald Markson
Harald Markson

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

HARALD MARKSON (1909-85): Vårvinter, monogramsignerad o daterad -66, blandteknik på pannå, ca 33x46 cm

722756

2020-01-18