Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1960-tal, JO Carlsson Vetlanda, möjligen Karl Erik Ekselius, fanérat med riopalisander, brickmärkt, höjd ca 75. diamater ca 115, 1 iläggskiva 56 cm
Bruksslitage
722758
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här