Oskar Person
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OSKAR PERSON (1912-1980): Uppsala, signerad, olja på pannå, ca 27x35 cm
Kuntoraportti
722761
Päivämäärä:
2020-01-18