Oskar Person

Oskar Person
Oskar Person
Oskar Person
Oskar Person
Oskar Person
Oskar Person

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

OSKAR PERSON (1912-1980): Uppsala, signerad, olja på pannå, ca 27x35 cm

Kuntoraportti

722761

Päivämäärä:

2020-01-18