Enno Hallek oljemålning

Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning
Enno Hallek oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ENNO HALLEK (född 1931): Kustmotiv, olja på duk, ca 53x61 cm, ej signerad, proveniens: Köpt av konstnärens mor

Krackelyrer, slapp duk

722763

2020-01-19