1-par nattduksbord

1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord
1-par nattduksbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1-par, 1950/60-tal mahognyfanér, låda vid sarg, höjd ca 55, 60x34 cm

Bruksslitage

722764

2020-01-15