Maurice Esteve färglitografi

Maurice  Esteve färglitografi
Maurice  Esteve färglitografi
Maurice  Esteve färglitografi
Maurice  Esteve färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAURICE ESTEVE(1904-2001): ""Arizo vert", signerad Esteve, 55/75, färglitografi, bildmått ca 32x24 cm

blekt

722771

2020-01-16