Axel A Kulle

Axel A Kulle
Axel A Kulle
Axel A Kulle
Axel A Kulle
Axel A Kulle
Axel A Kulle

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL A KULLE (1891-1964): Landskap med gård, signerad Axel A Kulle, olja på pannå, ca 30x36 cm

722796

2020-01-18