CarlFredrik Reuterwärd

CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd
CarlFredrik Reuterwärd

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (5) Komposition, signerade, färglitografier, numrerade, bildmått vardera ca 85x70 cm

722802

2020-01-18