Asger Jorn färglitografi

Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi
Asger Jorn färglitografi

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition, signerad och daterad Jorn 67, 7/50, färglitografi, ca 67x49 cm

722815

2020-01-18