Ett par tekannor Bodum

Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum
Ett par tekannor Bodum

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNOR, 1 par, Carsten Jörgensen för Bodum, vitmetall, rostfritt, höjd ca 20-21 cm

Smärre slitage, repor, smuts

722829

2020-01-17