Walter Holmström Örebro slott

Walter Holmström Örebro slott
Walter Holmström Örebro slott
Walter Holmström Örebro slott
Walter Holmström Örebro slott
Walter Holmström Örebro slott
Walter Holmström Örebro slott

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALTER HOLMSTRÖM (1912-2014), Örebro slott, signerad och daterad Walter Holmström-61, olja på pannå, ca 49x60 cm

722833

2020-01-16