Kanna Kuznetsova

Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova
Kanna Kuznetsova

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KANNA, porslin, Ryssland, M. S. Kuznetsova, märkt 865, höjd ca 19 cm

Bruksslitage, repor, skada vid botten

722834

2020-01-16