Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): ´´Spår av dans´´, signerad C O Hultén, daterad 58, olja på duk, ca 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
722838
2020-01-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner