Vicke Lindstrand samt Bertil Vallien glas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, BERTIL VALLIEN, skål, VAS, glas, 1900-tal, signerade undertill, höjd 8,5-21 cm

Repor

722839

2020-01-18