Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, BERTIL VALLIEN, skål, VAS, glas, 1900-tal, signerade undertill, höjd 8,5-21 cm
Repor
722839
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här