Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAF SVENSSON (1893-1957): Munkbron, Stockholm, signerad och daterad Gustaf Svensson 1940, olja på duk, 47x55 cm
Gulnad
722847
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här