Gustaf Svensson

Gustaf Svensson
Gustaf Svensson
Gustaf Svensson
Gustaf Svensson
Gustaf Svensson
Gustaf Svensson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAF SVENSSON (1893-1957): Munkbron, Stockholm, signerad och daterad Gustaf Svensson 1940, olja på duk, 47x55 cm

Gulnad

722847

2020-01-18