Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOSEF EKBERG, skål, Gustavsberg, lysterglasyr i grönt samt gulddekor, signerad, höjd ca 9, diameter ca 34 cm
Slitage, repor, nagg vid guldkanten
722855
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här