Fiskgryta Krögarhuset
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FISKGRYTA, 1900-talets slut, Krögarhuset, koppar, förtennat, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad undertill, höjd med knopp ca 14, 48x16.5 cm
Smärre slitage, lock med buckla
722857
2020-01-16