Fiskgryta Krögarhuset

Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset
Fiskgryta Krögarhuset

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKGRYTA, 1900-talets slut, Krögarhuset, koppar, förtennat, insats i rostfritt stål, beslag i mässing, stämplad undertill, höjd med knopp ca 14, 48x16.5 cm

Smärre slitage, lock med buckla

722857

2020-01-16