Wilhelm Kåge Argenta

Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta
Wilhelm Kåge Argenta

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, 2 dlr, "Argenta", Gustavsberg, en vas samt vas med lock, glaserad i grönt, höjd ca 25-28 cm

Smärre slitage, repor, mikronagg kan förekomma, omärkta

722864

2020-01-16