Carl Eldh skulptur gips Mor

Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor
Carl Eldh skulptur gips Mor

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL ELDH (1873-1954): "Mor", signerad C. J. Eldh Paris, gips, höjd ca 32 cm

Slitage

722870

2020-01-18