Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISRAEL ESEEVICH ZAKHODER, bägare, 3 st, silver, graverad dekor med hus och blad, stämplade Kiev Warzawa samt Kiev, höjd 6-7,5 cm, vikt 135 g

2 med bucklor

722878

2020-01-18