Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISRAEL ESEEVICH ZAKHODER, bägare, 3 st, silver, graverad dekor med hus och blad, stämplade Kiev Warzawa samt Kiev, höjd 6-7,5 cm, vikt 135 g
2 med bucklor
722878
2020-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här