Oljemålning Peppe Engberg

Oljemålning Peppe Engberg
Oljemålning Peppe Engberg
Oljemålning Peppe Engberg
Oljemålning Peppe Engberg

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PER "PEPPE" ENGBERG (född 1948): Kvinnoporträtt, monogramsignerad PE, olja på pannå, ca 49x38 cm

Kuntoraportti

722894

Päivämäärä:

2020-01-20