Oljemålning Peppe Engberg
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PER "PEPPE" ENGBERG (född 1948): Kvinnoporträtt, monogramsignerad PE, olja på pannå, ca 49x38 cm
Kuntoraportti
722894
Päivämäärä:
2020-01-20