Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
OLLIO, (Jonathan Josefsson), "8 dot # 3" målning inramad med glasskiva, signerad Jonathan Josefsson 2011 format ca 50 x 70 cm
Obetydligt slitage
722930
2020-01-19