Ollio målning

Ollio målning
Ollio målning
Ollio målning
Ollio målning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "8 dot # 3" målning inramad med glasskiva, signerad Jonathan Josefsson 2011 format ca 50 x 70 cm

Obetydligt slitage

722930

2020-01-19