Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): "Efter åskväder", signerad och daterad A Emanuel 1919, olja på duk, ca 60x92 cm
UTSTÄLLD
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922
722937
2020-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här