Anund Emanuel Svensson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

ANUND EMANUEL SVENSSON (1859-1941): "Efter åskväder", signerad och daterad A Emanuel 1919, olja på duk, ca 60x92 cm

UTSTÄLLD
Liljevalchs Konsthall, Salongen 1922

722937

2020-01-16