Stol och skåp

Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp
Stol och skåp

Klubbat för:

70 EUR

Utropspris

200 EUR

STOL OCH SKÅP, sent 1900-tal, bok- och rödmålad skiva, höjd 109 cm, bredd 87 cm, djup 43,5-76 cm

Skranglig, små skador, smuts

722939

2020-01-21