Klubbat för:
70 EUR
Utropspris
200 EUR
STOL OCH SKÅP, sent 1900-tal, bok- och rödmålad skiva, höjd 109 cm, bredd 87 cm, djup 43,5-76 cm
Skranglig, små skador, smuts
722939
2020-01-21
Gör en kostnadsfri värdering här