Matbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, 1960-tal, underrede i betsad bor och fur, skiva i mönstrad laminat, 2 klaffar, höjd ca 74,5 cm, skiva ca 74x100 exl klaffar, klaffar längd ca 60 cm respektive 30 cm
Bruksslitage
722943
2020-01-17