Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1960-tal, underrede i betsad bor och fur, skiva i mönstrad laminat, 2 klaffar, höjd ca 74,5 cm, skiva ca 74x100 exl klaffar, klaffar längd ca 60 cm respektive 30 cm

Bruksslitage

722943

2020-01-17